Vyberte stranu

Fine Art Portréty

Umelecké portréty

Fine Art alebo tiež umelecké portréty je špecifický štýl fotografií, ktorý sa vyznačuje dokonalosťou. Od vizáže, cez pózovanie až po úpravu a retuš. Dokážem vám, že nielen modelky môžu mať dokonalé fotky!

Jedinečný štýl

Na Slovensku, ale aj v zahraničí, je pomerne málo fotografov, ktorí sa venujú tomuto štýlu. Dostáva sa však čoraz viac do povedomia ľudí, pretože je to niečo odlišné, výnimočné. Buďte medzi prvými! Môžete mi veriť, že iné fotky už chcieť nebudete.

Kvalitné šaty od zahraničných návrhárov

Šaty na fotenie kupujem od zahraničných návrhárov. Medzi najznámejšie mená patrí napríklad Katharina Hakaj Couture. Šaty máte počas fotenia požičané zdarma. Ponuku neustále rozširujem, aby si každá žena našla pre seba tie pravé. Áno, aj anjelske krídla si môžete požičať.

Moderný ateliér

Zažite neopakovateľný zážitok pri fotení v modernom ateliéri v Banskej Bystrici. V prípade potreby zabezpečím aj služby vizážistky, aby boli vaše zábery dokonalé. Skôr, než začneme fotiť, si spolu sadneme, dáme kávu alebo čaj a prejdeme všetky detaily. Objasním vám priebeh fotenia a vyberiete si, v ktorých šatách si prajete urobiť zábery. Celé fotenie prebieha v priateľskom duchu a pohode.

Fotenie detí – Baby

Keďže sa venujem tehotenským portrétom, veľmi rýchlo prišla otázka od spokojných zákazníčiek, či robím aj novorodenecké fotenie. Odpovedám teda – áno, fotím aj novorodeniatka, avšak nečakajte odo mňa klasické zviazané novorodenecké pózy.

Niečo o mne

Volám sa Katka a rada vás privítam v mojom štúdiu. Umelecké tehotenské a rodinné portréty sa veľmi rýchlo stali mojou vášňou, preto som sa rozhodla venovať sa im naplno. Fineart a fashion fotenie sa dostáva čoraz viac do povedomia ľudí aj na Slovensku, čomu sa nesmierne teším. Na každom fotení sa snažím vytvoriť príjemnú atmosféru, aby ste sa cítili čo najlepšie a mali okrem krásnych fotiek aj skvelý zážitok. CVAK

0948 076 773

foto@katkakohar.sk

error: Content is protected !!